Недорогий відпочинок у Ворохті: затишні місця для бюджетної відпустки

Недорогий відпочинок у Ворохті: затишні місця для бюджетної відпустки

Наближається сезон відпусток і багато хто вже шукає, де можна відпочити, оздоровитись, отримати нові враження. Для любителів активного відпочинку підійде невеликий курорт Ворохта Івано-Франківської області. Тут є все для тихого, затишного сімейного відпочинку: чисте гірське повітря, безліч озер, зручна інфраструктура та безліч розваг неподалік. Замовити недорогий відпочинок у Ворохті можна заздалегідь, сплативши невелику вартість.

Переваги недорогого відпочинку у Ворохті

Курорти у Карпатах мають свої особливості та користуються великою популярністю серед українських туристів та іноземців. Найактивнішим у цьому регіоні вважається знаменитий Буковель, але для тих, хто хоче заощадити, підійде недорогий відпочинок у Ворохті. Саме село знаходиться в самому центрі гірського масиву і має свої особливості. Вибрати для відпочинку саме це місце стоїть через ряд переваг:

  • унікальний клімат завдяки недалекому розташуванню найвищої точки Карпат – Говерли;

  • зручне розташування поблизу інших курортних поселень, поряд також знаходиться розважальний центр – Буковель;

  • безліч місцевих визначних пам'яток, до яких можна потрапити власним транспортом чи екскурсійним автобусом;

  • безліч готелів різних класів та вартості для всіх категорій відпочиваючих.

Ворохта - це ідеальне місце для відпочинку з сім'єю, компанією або для молодят. Тут можна підібрати індивідуальну програму, яка буде цікава всім. Щодо вартості, то мінімальна ціна за ніч у місцевому готелі – 300 грн. Також є можливість поселитись у сусідніх селищах, а насолоджуватися відпочинком тут. В колі 20 км більше сотні сучасних місць для поселень з усіма зручностями за розумними цінами.

Що являє собою недорогий відпочинок у Ворохті

Село Ворохта – невелике, компактне та дуже зручне населене пункт Івано-Франківської області. Він розташований на висоті близько 850 метрів біля підніжжя Говерли. Тут панує особлива природна атмосфера: гірське кристальне повітря, особливий рельєф та безліч комфортабельних будиночків, дахи яких упираються у хмари, створюють ідеальну атмосферу. Дістатись сюди можна на будь-якому виді транспорту, що робить курорт ще популярнішим.

Для тих, хто віддає перевагу активному, але недорогому відпочинку в Ворохті, можна відвідати місцеві визначні пам'ятки. Коштують уваги:

  • дерев'яна церква Богородиці у гуцульському стилі;

  • гірське озеро Несамовите;

  • водоспад Гук;

  • мотузкове місто Зіплайн.

Неподалік знаходиться відомий готель «Коруна», який передає всю сутність культури місцевих народів. Також тут можна купуватись у басейні, попаритися у лазні, насолодитися принадами місцевої кухні. Все це за доступну вартість у самому серці Карпат.

Джерело: https://koruna.ua/articles/otdyh-v-vorohte-karpaty/