Упаковка для фаст фуду: як обрати виробника та постачальника

Упаковка для фаст фуду: як обрати виробника та постачальника

Заклади громадського харчування, які спеціалізуються на фаст фудах та вуличній їжі, категорично не можуть працювати без упаковки. Сьогодні упаковка для фаст фуду – це паперові бокси, підкладки, універсальні коробки, тарілки-човники та багато іншого. Пластик повністю витіснений із даної сфери. Як же вибрати виробника та постачальника, співпраця з якими приноситиме максимальну користь і замовнику продукції, і виробнику.

Упаковка для фаст фуду — особливості роботи із виробником

Вирішити питання із упаковками для фаст фуду можна без посередників. Постачальником пакувальної тари може стати безпосередньо сам виробник. 

Упаковка повинна бути якою? В першу чергу, надійною. Тому треба обирати того виробника, який постачатиме ваш заклад якісними пакувальними матеріалами. Якщо виробник цінує аудиторію своїх споживачів, тоді він буде в постійному пошуку: як задовольнити потреби замовника і врахувати усі його бажання.

Слід обирати того виробника, який запропонує саме картонну упаковку, адже часи поліетиленових коробок уже минули. Та і картонні коробки мають безліч переваг:

  • компактні у розібраному вигляді;

  • їх можна безпечно утилізувати;

  • можливий варіант їх подальшої переробки;

  • безпечні для здоров'я споживачів;

  • характеризуються мінімальною тепловіддачею – навіть дуже гарячий фаст фуд можна взяти голими руками.

Наполягайте, щоб виробник постачав вас саме такими практичними і екологічно безпечними упаковками. Якщо ваш продукт: бутерброди, бургери, картопля фрі, варена кукурудза, бельгійські вафлі, піца, суші, хот-доги, тоді вам треба саме картонну упаковку.

Переваги співпраці з виробником

Співпраця з виробником напряму має свої переваги:

  • придбати упаковку можна в індивідуальному дизайні – коробка буде пізнавальною і ототожнюватиметься з визначеними закладом чи брендом;

  • замовити коробки можна індивідуальних розмірів, форми і конструкції – відповідно від потреб і їх призначення;

  • економія грошей – із процесу буде виключена ланка посередника;

  • можна замовити необмежену кількість упаковок, великий опт супроводжується знижками.

Можна підібрати однотонні або з оригінальним принтом, виробник буде зацікавленим, щоб зберегти оптового замовника. Якщо упаковка буде нічим не примітною, то покупець її не запам'ятає. Смачна страва у яскравій упаковці – це подвійна зброя: спрацюють смакові рецептори і зорова пам'ять. І покупець точно повернеться до вашого закладу.

На цьому сайті ви можете замовити необхідну кількість упаковки для вашого виробництва – джерело: https://alfapack-zahid.com.ua/catalog/fast-fud/