Роль страхового агента: функції, обов’язки та переваги професії

Роль страхового агента: функції, обов’язки та переваги професії

Упродовж багатьох десятиліть здійснення майнового та особистого страхування користувалося популярністю в багатьох країнах. Страхові компанії з великим досвідом такої діяльності пропонують велику кількість послуг, що в тяжкі часи для особи дозволяє отримати матеріальну допомогу у вигляді компенсації. Страхові представники грають провідну роль в страхуванні, виступають в ролі надавача послуг.

Страховий агент та його обов’язки

Страховий агент являє собою представника чітко визначеної страхової компанії, в обов’язки якого входить укладання договорів майнового та особистого характеру. Показовим є те, що дана професія користується великою популярністю в країнах США та Західної Європи.

Кожен страховик має виконувати певні обов’язки:

  • обслуговувати фізичних та юридичних осіб;

  • вміти переконувати та доводити клієнту необхідність в укладенні договорів;

  • чітко оцінювати платоспроможність клієнта;

  • складення супровідної документації;

  • при страховому випадку аналіз та забезпечення виплат;

  • регуляція спірних питань стосовно розмірів компенсацій.

Страховик є представником страхової компанії та піклується про її високий авторитет, гідність. Постійне спілкування з людьми передбачає великий рівень стресостійкості, комунікативності та вміння схилити на свій бік. Тому досвідчений страховий агент цінується досить високо, адже постійно працює в різних ситуаціях і зазвичай має сталеві нерви й залізну психіку.

Переваги професії страхового агента

Страховим агентом може почати працювати кожен, якщо володіє вмінням переконувати, чітко пояснити свою позицію. Велика кількість пропозицій дає можливість працювати страховиком як на основній роботі, так і маючи можливість отримувати дохід додатково за наявності вільного часу.

Суттєвими перевагами професії страхового представника є:

  • самостійність у встановленні графіка роботи;

  • регулювання рівня прибутковості;

  • великі можливості в кар’єрному зростанні;

  • поєднання з основною чи іншою роботою під час напрацювання клієнтської бази.

Велика самостійність дозволяє розвинути свої вміння, навички у спілкуванні з людьми, розвинутися психологічно, вдосконалити свої лідерські позиції, наполегливість, амбіційність.

Високо досвідчений агент самостійно підводить клієнта до висновку про необхідність страхування. Володіючи вміннями переконувати й впливати, такий співробітник цінується на вагу золота страховими компаніями.

Маючи бажання спробувати себе в одній з найпривабливіших професій, існує можливість реєстрації в особистому кабінеті, отримати відповідні знання й почати заробляти. Постійно відточуючи свої вміння, страховик отримує постійний дохід. А побудувавши свою мережу, може легко отримувати дохід від своїх підлеглих, що є цілком законно.

Отримати сертифікат і необхідний багаж знань сьогодні легко, тому спробувати себе в ролі представника страхової компанії простіше, ніж будь-коли.

Джерело : https://agent.insurs.online.